Výhody poistenia


DOM KOMLET, poistenie majetku a zodpovednosti s voliteľným poistným krytím
(ďalej len: "DOM KOMPLET")

10 dôvodov, prečo zvoliť práve toto poistenie

Ak chcete poistiť svoje bývanie aj svojich blízkych v jednom balíku, produkt DOM KOMLET je určený práve vám. Poistíte naraz všetko – od prasknutého radiátora, cez ukradnuté obrazy či elektroniku až po zlomenú nohu vašej starej mamy, ktorá býva s vami a spadla zo schodov. K tomu dostanete množstvo vecí zadarmo – napríklad šikovného opravára, ak vám praskne potrubie, či záruku na spotrebiče až na 4 roky.

Prečo je výhodné mať poistenie DOM KOMPLET?

1. Poistené je naozaj všetko - najširší rozsah poistených rizík

Váš dom alebo byt poistíme proti všetkým rizikám, na ktoré si len spomeniete. Poistenie kryje napríklad:

2. Poistené je aj zariadenie – elektronika bez limitu

Báť sa nemusíte ani o veci, ktoré máte doma. Poistené máte:

  • sklo v domácnosti
  • elektroniku
  • cennosti a peniaze
  • nábytok a oblečenie
  • veci v nebytových priestoroch (napr. bicykel, kosačku)
  • a iné

3. Získate viac peňazí pretože poisťujeme na nové ceny

S nami sa vám nestane, aby ste za poškodené veci dostali málo peňazí. Poisťujeme totiž na nové ceny, čo znamená, že ak sa vám poškodí váš majetok, vyplatíme vám toľko peňazí, aby ste si mohli kúpiť nový.

4. Zadarmo poistíme aj budovy či drobné stavby na vašom pozemku.

Ak si poistíte svoj dom, budete mať k nemu poistené aj vedľajšie budovy či drobné stavby na pozemku. Získate tak bezplatné poistenie garáže, oplotenia, chodníkov, či bazéna v rámci spoločnej poistnej sumy. Vždy si skontrolujte, či stanovená poistná suma postačuje na nahradenie hodnoty celého poisteného majetku.

5. Dlhšia záruka na spotrebiče až na 4 roky 

Záručná lehota na Slovensku je u nás podľa zákona 2 roky. S nami dostanete ďalšie dva navyše. Zadarmo si tak predĺžite záruku na opravu vybraných spotrebičov vo vašej domácnosti a ak nie je možné spotrebič opraviť, vyplatíme vám jeho aktuálnu cenu.

6. Poistíme aj doklady 

Ak svoje doklady stratíte, zničíte alebo vám ich niekto ukradne, uhradíme vám náklady spojené s ich opätovným vyhotovením. A to až do výšky 40 eur v rámci celej Európskej únie.

7. Myslíme na vašu rodinu – úrazové poistenie už od 10 €

Chránime nielen váš domov, ale aj vašich najbližších. Deti, rodičia, starí rodičia, ale aj iné osoby, ktoré s vami žijú v domácnosti poistíme pre prípad úmrtia v dôsledku úrazu, trvalých následkov úrazu a zlomenín alebo prasknutia kostí. A to za zvýhodnenú cenu, len 10 eur na rok pre všetkých.

8. Uhradíme za vás škody – automaticky ku každej zmluve

Ak vy alebo vaši blízki spôsobíte niekomu škodu, my ju za vás uhradíme. Nejde len o škody súvisiace s vlastníctvom nehnuteľnosti, napríklad pád škridly zo strechy vášho domu alebo vytopenie susedov. Uhradíme za vás všetky škody na zdraví a majetku, ktoré ste náhodne spôsobili niekomu inému a to kdekoľvek na území EÚ. Poistenie až do výšky 30 000 eur navyše kryje i škody, ktoré spôsobili vaše domáce zvieratá.

9. Pomôžeme nonstop – asistenčné služby 

V havarijných prípadoch sme pripravení pomôcť okamžite. Ak si zabuchnete dvere alebo vám praskne vodovodné potrubie, naša asistenčná služba zorganizuje príjazd odborníka a uhradí náklady na prácu spojené s odstránením poruchy až do výšky 100 eur.

10. Výhodne poistíme aj sklo

U nás si môžete pripoistiť aj sklo. Škodu uhradíme v prípade rozbitia či prasknutia skiel okien, dverí, balkónov a lodžií.

NOVÉ: do poistenia sme pridali aj presklené steny, sklobetón a sklenené schodiská. Môžete uzavrieť aj nové pripoistenie Sklo v domácnosti. Za výhodnú cenu kryjeme sklo napríklad v nábytku, na krbe a dokonca aj akvárium od objemu 50 litrov.